Rok 2010


Rok 2010


W nowym roku 2010 treningi rozpoczęło 15 zawodniczek i 16 zawodników, razem 31 trenujących badmintonistek i badmintonistów. Wzięliśmy udział w OOM (IMP JM), IMP M, IMWZ i WOM oraz w 9 turniejach krajowych i 5 turniejach wojewódzkich.

OOM (IMP JM) Płońsk 07/09.05.2010.r.

Gra pojedyncza juniorek młodszych: XVII m. Lena Szwed.
Gra mieszana juniorów młodszych: XVII miejsca Patryk Szwed – Lena Szwed oraz Paweł Strzelecki – Klaudia Derda Targowa Górka.

W tych mistrzostwach Lena Szwed zdobyła 1 punkt do klasyfikacji prowadzonej przez Ministerstwo Sportu.

IMP M Suchedniów 14/16.05.2010.r.

Gra pojedyncza młodzików: IX m. Norbert Miarka, XXV m. Radosław Wilk, XXXIII m. Nikodem Ratkowski.

MMM Polanów 22.05.2010.r.

Gra pojedyncza młodziczek: V m. Katarzyna Strzelecka.
Gra pojedyncza młodzików: I m. zł. medal Norbert Miarka, III m. br. medal Nikodem Ratkowski, V miejsca Rafał Behrendt i Radosław Wilk.
Gra podwójna młodzików: II m. sr. medal Norbert Miarka – Radosław Wilk, V m. Rafał Behrendt – Filip Łapkiewicz Targowa Górka.
Gra mieszana młodzików: III m. br. medal Nikodem Ratkowski – Katarzyna Strzelecka.

W tym turnieju zajęliśmy I miejsce w punktacji drużynowej na 9 drużyn zdobywając 10,5 punktu, wcześniej w OOM zdobyliśmy 1 punkt co razem daje nam 11,5 punktu, które są liczone do klasyfikacji prowadzonej przez Ministerstwo Sportu oraz wywalczyliśmy 1 zł., 1 sr. i 2 br. medale.

IMWZ Gwda Wielka 06.06.2010.r.

Kategoria junior młodszy

Gra pojedyncza juniorek mł.: I m. zł. medal Lena Szwed, III m. br. medal Magdalena Pirzewska, IV m. Magdalena Grzelak.
Gra pojedyncza juniorów mł.: I m. zł. medal Mateusz Ryk, II m. sr. Patryk Szwed, III m. br. medal Paweł Strzelecki.
Gra podwójna juniorek mł.: I m. zł. medal Magdalena Grzelak – Magdalen Pirzewska.
Gra podwójna juniorów mł.: I m. zł. medal Paweł Strzelecki – Patryk.
Gra mieszana juniorów mł.: I m. zł. medal Mateusz Ryk – Lena Szwed, II m. sr. medal Patryk Szwed – Magdalena Pirzewska.

Kategoria młodzików

Gra pojedyncza młodziczek: I m. zł. medal Katarzyna Strzelecka.
Gra pojedyncza młodzików: I m. zł. medal Norbert Miarka, II m. sr. medal Nikodem Ratkowski, III m. br. medal Radosław Wilk, V m. Rafał Behrendt.
Gra podwójna młodzików: I m. zł. medal Nikodem Ratkowski – Radosław Wilk.
Gra mieszana młodzików: I m. zł. medal Nikodem Ratkowski – Katarzyna Strzelecka, II m. Norbert Miarka – Katarzyna Grabowicz Góralice.

W tych mistrzostwach nasza ekipa zdobyła 16 medali w tym: 9 zł. 4 sr. i 3 br. medale.

WOM Gwda Wielka 05.06.2010.r.

Kategoria młodzik

Gra pojedyncza młodziczek: VII m. Wiktoria Majcher.
Gra pojedyncza młodzików: II m. sr. medal Miłosz Ryk.
Gra mieszana młodzików: III m. br. medal Miłosz Ryk – Wiktoria Majcher.

Kategoria żak

Gra pojedyncza dziewcząt: II m. sr. Wiktoria Świaczyńska, III m. br. medal Agata Karolak, V miejsca Paulina Majtka, Wiktoria Tobisz, VII miejsca Monika Barańska i Hanna Barańska.
Gra podwójna dziewcząt: I m. zł. medal Agata Karolak – Wiktoria Świaczyńska, II m. sr. medal Monika Barańska – Paulina Majtka, III m. br. medal Hanna Barańska – Wiktoria Tobisz.

Kategoria Krasnal

Gra pojedyncza dziewcząt: I m. zł. medal Oliwia Reichel.
Gra pojedyncza chłopców: II m. sr. medal Hubert Sznyter.
Gra mieszana: I m. Hubert Sznyter – Oliwia Reichel.

W tej olimpiadzie nasi reprezentanci zdobyli 9 medali w tym: 3 zł., 3 sr. i 3 br. medali.

 

Rok 2006 | Rok 2007/2008 | Rok 2009 | Rok 2010 | Rok 2011 | Rok 2012 | Rok 2013 | Rok 2014 | Rok 2015 | Rok 2016 | Rok 2017

KB Polanów wspierają