Rok 2011


Rok 2011


W nowym roku w klubie kontynuowało uprawianie badmintona 15 zawodniczek i 10 zawodników razem 25 badmintonistek i badmintonistów, treningi były po 2 godziny zegarowe 4 razy w tygodniu. W ciągu roku zawodniczki i zawodnicy wzięli udział w 10 turniejach krajowych i 4 turniejach wojewódzkich, OOM, IMP M, MMM, IMWZ i WOM.

OOM (IMP JM) Suwałki 06/08.05.2011.r.

Gra pojedyncza juniorów młodszych: IX m. Norbert Miarka.
Gra podwójna juniorów młodszych: XVII miejsca Norbert Miarka – Mateusz Ryk i Paweł Strzelecki – Patryk Szwed.

W tych mistrzostwach Norbert zdobył pierwsze 2 punkty dla: klubu, gminy, powiatu i województwa w klasyfikacji prowadzonej przez MS.

IMP M Głubczyce 13/15.05.2011.r.

Gra pojedyncza młodziczek IX m. Katarzyna Strzelecka.
Gra pojedyncza młodzików XVII m. Nikodem Ratkowski.

MMM Przeźmierowo 25.05.2011.r.

Gra pojedyncza młodziczek: II m. sr. medal Katarzyna Strzelecka, IX m. Monika Barańska, XVII miejsca Oliwia Reichel, Wiktoria Tobisz, Paulina Majtka i Natalia Witulska.
Gra pojedyncza młodzików: II m. sr. medal Nikodem Ratkowski.
Gra podwójna młodziczek: V miejsca Monika Barańska – Hanna Barańska i Agata Karolak – Oliwia Reichel, IX m. Paulina Majtka – Wiktoria Tobisz.
Gra mieszana młodzików: II m. sr. medal Nikodem Ratkowski – Katarzyna Strzelecka.

W tych zawodach zdobyliśmy 8,5 punktu co przełożyło się na III miejsce klubu w makroregionie (woj. Wielkopolskie i zachodniopomorskie) oraz zdobyliśmy 3 sr. medale.

W juniorach młodszych zdobyliśmy 2 punkty plus w tych zawodach 8,5 punktu co dało nam 10,5 punktu w klasyfikacji: klubów, gmin, powiatów i województw prowadzonych przez MS zajęliśmy 38 miejsce na 80 klubów w Polsce.

We wrześniu zrobiliśmy nabór młodych zawodniczek i zawodników do klubu w wyniku czego treningi rozpoczęło 10 zawodniczek i 7 zawodników.

IMWZ Gwda Wielka 16.04.2011.r.

Kategoria junior młodszy

Gra pojedyncza juniorów mł.: I m. zł. medal Mateusz Ryk, II m. sr. medal Norbert Miarka, III m. br. medal Radosław Wilk.
Gra podwójna juniorów mł.: I m. zł. medal Norbert Miarka – Mateusz Ryk, II m. sr. medal Nikodem Ratkowski – Radosław Wilk, III m. br. medal Paweł Strzelecki – Patryk Szwed.

Kategoria młodzik

Gra pojedyncza młodziczek: I m. zł. medal Katarzyna Strzelecka, II m. sr. medal Agata Karolak, III m. br. medal Natalia Witulska.

W tych mistrzostwach zdobyliśmy 9 medali w tym: 3 zł., 3 sr. i 3 br. medale.

WOM Gwda Wielka 16.04.2011.r.

Kategoria wiekowa dziecko

Gra pojedyncza dziewcząt: I m. zł. medal Wiktoria Tobisz, II m. sr. medal Monika Barańska, III m. br. medal Paulina Majtka.
Gra mieszana: I m. zł. medal Paulina Majtka – Paweł Kolanus Szczecinek, II m. sr. medal Wiktoria Tobisz – Rafał Marusiak Szczecinek.

Kategoria krasnal

Gra pojedyncza dziewcząt: I m. zł. medal Oliwia Reichel.
Gra pojedyncza chłopców: I m. zł. medal Hubert Sznyter.

W tej olimpiadzie zdobyliśmy 6 medali w tym: 3,5 zł., 1,5 sr. i 1 br. medal.

 

Rok 2006 | Rok 2007/2008 | Rok 2009 | Rok 2010 | Rok 2011 | Rok 2012 | Rok 2013 | Rok 2014 | Rok 2015 | Rok 2016 | Rok 2017

KB Polanów wspierają