Rok 2012


Rok 2012


Od początku roku 2012 treningi w klubie rozpoczęło 20 zawodniczek i 13 zawodników, treningi odbywały się 4 razy w tygodniu po trzy godziny lekcyjne. W roku 2012 nasi zawodnicy wzięli udział w IMP J, OOM, IMP M, MMM, IMWZ i WOM oraz w 11 turniejach krajowych i 5 turniejach wojewódzkich.

IMP J Głubczyce 16/18.03.2012.r.

Gra pojedyncza juniorów: XXXIII miejsca Paweł Strzelecki i Mateusz Ryk.
Gra podwójna juniorów: IX m. Mateusz Ryk – Paweł Strzelecki.
OOM (IMP JM) Kraków 29.06/01.07.2012.r.
Gra pojedyncza juniorów młodszych: XVII m. Norbert Miarka
Gra mieszana juniorów młodszych: XVII m. Norbert Miarka.

IMP M Głubczyce 18/20.05.2012.r.

Gra pojedyncza młodzików Nikodem Ratkowski XIII m.

MMM Sianów 09.06.2012.r.

Gra pojedyncza młodziczek: III m. br. medal Agata Karolak, IX miejsca Monika Barańska i Oliwia Reichel, XVII m. Wiktoria Tobisz.
Gra pojedyncza młodzików: IX m. Hubert Sznyter.
Gra podwójna młodziczek: III m. br. medal Agata Karolak – Wiktoria Tobisz, V miejsca Monika Barańska – Natalia Witulska, Michalina Prendecka – Aleksandra Ziemiańska.
Gra podwójna młodzików: V m. Filip Gryguła – Maciej Kruszyński.
Gra mieszana młodzików: V m. Hubert Sznyter – Oliwia Reichel, IX miejsca Maciej Kruszyński – Michalina Prendecka i Filip Gryguła – Aleksandra Ziemiańska.

W tych mistrzostwach zdobyliśmy 6 punktów i zajęliśmy IV miejsce na 11 drużyn z województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego oraz wywalczyliśmy 2 br. medale.

Po zdobyciu w juniorach młodszych 1 punktu przez naszego zawodnika i dodaniu 6 punktów zdobyliśmy w roku 2012 zaledwie 7 punktów w klasyfikacji prowadzonej przez Ministerstwo Sportu.

WOM Szczecinek 22.09.2012.r.

Kategoria wiekowa młodzik młodszy

Gra pojedyncza młodziczek mł.: II m. sr. medal Agata Karolak, III miejsca: br. medale Paulina Majtka i Natalia Witulska, V miejsca Monika Barańska, Wiktoria Tobisz, VII miejsce Hanna Barańska.
Gra podwójna młodziczek mł.: I m. zł. medal Agata Karolak – Wiktoria Tobisz, III miejsca br. medale : Monika Barańska – Paulina Majtka i Hanna Barańska – Natalia Witulska.

Kategoria wiekowa żaki

Gra pojedyncza dziewcząt: I m. zł. medal Oliwia Reichel, III miejsca br. medale: Michalina Prendecka i Amelia Gryguła.
Gra pojedyncza chłopców: III m. br. medal Hubert Sznyter, V m. Maciej Kruszyński, VII m. Filip Gryguła.
Gra podwójna chłopców: II m. sr. medal Filip Gryguła – Maciej Kruszyński.
Gra mieszana żaków: I m. zł. medal Oliwia Reichel – Hubert Sznyter, III m. br. medal Michalina Prendecka – Filip Gryguła.

Kategoria dziecko

Gra pojedyncza dziewcząt: I m. zł. medal Amelia Gryguła.
Gra pojedyncza chłopców: I m. zł. medal Filip Prendecki, V m. Paweł Lesner.
Gra mieszana dzieci: I m. zł. medal Filip Prendecki – Amelia Gryguła.

W tej olimpiadzie zdobyliśmy: 6 zł., 2 sr. i 8 br. medali, razem 16 medali.

 

Rok 2006 | Rok 2007/2008 | Rok 2009 | Rok 2010 | Rok 2011 | Rok 2012 | Rok 2013 | Rok 2014 | Rok 2015 | Rok 2016 | Rok 2017

KB Polanów wspierają