Rok 2013


Rok 2013


Z nowym 2013 rokiem w klubie mieliśmy 8 zawodników i 12 zawodniczki uprawiających badmintona. Zawodnicy nasi w roku 2013 wzięli udział w IMP J, OOM, IMPM, IMP MM, MMM, IMWZ, WOM oraz w 13 turniejach krajowych i 6 turniejach wojewódzkich w tym sami zorganizowaliśmy dwa turnieje krajowe.

IMP J Solec Kujawski 12/14.04.2013.r.

Gra pojedyncza juniorów: XVII m. Mateusz Ryk.
Gra podwójna juniorów: IX m. Mateusz Ryk – Sławomir Wudarski „Iskra” Sarbice.

OOM (IMP JM) Piotrków Trybunalski 14/16.06.2013.r.

Gra pojedyncza juniorów młodszych: XVII m. Norbert Miarka.
Gra podwójna juniorów młodszych: XVII m. Norbert Miarka – Paweł Lewandowski Sianów.

IMP M Suchedniów 17/19.05.2013.r.

Gra podwójna młodzików: V m. Nikodem Ratkowski z Adrianem Jaśkowiakiem Przeźmierowo.
Gra podwójna młodziczek XIX m. Agata Karolak – Hanna Barańska.

IMP MM Ostrów Wielkopolski 24/26.05.2013.r.

Gra podwójna młodziczek młodszych: XV m. Oliwia Reichel – Wiktoria Tobisz.

MMM Przeźmierowo 11.05.2013.r.

Gra pojedyncza młodziczek: IX miejsca Monika Barańska, Agata Karolak, XVII miejsca, Hanna Barańska, Oliwia Reichel, Wiktoria Tobisz.
Gra podwójna młodziczek: V miejsca Hanna Barańska – Agata Karolak, Oliwia Reichel – Wiktoria Tobisz i Monika Barańska z Martyną Matejak Sianów.
Gra podwójna młodzików: V m. Nikodem Ratkowski z Karolem Gontarz Góralice.
Gra mieszana młodzików: II m. sr. medal Nikodem Ratkowski z Paulą Roman Sławno.

W tych zawodach zajęliśmy VI miejsce na 12 klubów i zdobyliśmy 4 punkty do klasyfikacji prowadzonej przez MS oraz zdobyliśmy 1 sr. medal.

WOM Szczecinek 04.05.2013.r.

Kategoria wiekowa młodzik młodszy

Gra pojedyncza młodziczek mł.: I m. zł. medal Monika Barańska, II m. sr. medal Wiktoria Tobisz, III m. br. medal Oliwia Reichel.
Gra podwójna młodziczek mł.: I m. zł. medal Oliwia Reichel – Wiktoria Tobisz, II m. sr. medal Monika Barańska – Paulina Majtka.
Gra mieszana młodzików mł.: I m. zł. medal Monika Barańska – Maciej Kruszyński, II m. sr. medal Paulina Majtka – Hubert Sznyter, III m. br. medal Agata Karolak – Dawid Majchrzak Szczeinek.

Kategoria wiekowa żak

Gra pojedyncza chłopców: I m. zł. medal Maciej Kruszyński, II m. sr. medal Hubert Sznyter.
W tej olimpiadzie zdobyliśmy: 4 zł., 4 sr. i 1,5 br. razem 9,5 medalu.

 

Rok 2006 | Rok 2007/2008 | Rok 2009 | Rok 2010 | Rok 2011 | Rok 2012 | Rok 2013 | Rok 2014 | Rok 2015 | Rok 2016 | Rok 2017

KB Polanów wspierają