Rok 2014


Rok 2014


Z nowym rokiem w klubie badmintona uprawiało 14 zawodniczek i 18 zawodników. Ekipa ta wzięła udział w OOM (IMP JM), IMP M, MMM, IMP MM, IMWZ i WOM oraz wzięła udział w 18 turniejach ogólnopolskich i 6 turniejach wojewódzkich w tym sami zorganizowaliśmy dwa turnieje ogólnopolskie i 2 wojewódzkie.

OOM Sobótka 21/23.06.2014.r.

Gra podwójna juniorów mł.: XVII – miejsce Nikodem Ratkowski – Damian Jaśkowiak „Orkan” Przeźmierowo.
Gra mieszana juniorów mł.: IX – miejsce Nikodem Ratkowski – Paula Roman „Badminton” Sławno.

IMP M Kępno 16/18.05.2014.r.

Gra podwójna młodziczek: XVII miejsce Hanna Barańska – Agata Karolak.

MMM Sianów 31.05.2014.r.

Gra pojedyncza młodziczek: V miejsca: Monika Barańska, Oliwia Reichel, IX miejsca: Hanna Barańska, Agata Karolak, Michalina Prendecka, Wiktoria Tobisz.
Gra pojedyncza młodzików: IX miejsce Maciej Kruszyński.
Gra podwójna młodziczek: III miejsca br. medale Monika Barańska – Wiktoria Tobisz, Michalina Prendecka – Klaudia Matyszczuk „Kometa” Sianów, IX miejsce Hanna Barańska – Agata Karolak.
Gra podwójna młodzików: V miejsce Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter.
Gra mieszana młodzików: IX miejsce Hubert Sznyter – Oliwia Reichel.

W tych zawodach drużyna zajęła V miejsce na 11 klubów i zdobyliśmy 5,5 punktu w klasyfikacji prowadzonej przez MS oraz zdobyliśmy 1,5 br. medalu.

IMP MM Głubczyce 23/25.05.2014.r.

Gra pojedyncza młodziczek mł.: XVII miejsce Oliwia Reichel.
Gra podwójna młodzików mł.: V miejsce Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter,
Gra mieszana młodzików mł.: XVII miejsce Hubert Sznyter – Oliwia Reichel.

IMWZ Polanów 22.03.2014.r.

Kategoria wiekowa junior młodszy

Gra pojedyncza juniorów mł.: I – m. zł. medal Norbert Miarka, II – m. sr. medal Nikodem Ratkowski.
Gra podwójna juniorów mł.: I – m. zł. medal Norbert Miarka – Nikodem Ratkowski.
Gra mieszana juniorów mł.: I – m. zł. medal Nikodem Ratkowski – Paula Roman „Badminton” Sławno.

Kategoria wiekowa młodzik

Gra pojedyncza młodziczek: III – m. br. medal Wiktoria Tobisz, IV – m. Agata Karolak, V – m. Monika Barańska, VII – m. Hanna Barańska.
Gra podwójna młodziczek: I – m. zł. medal Monika Barańska – Wiktoria Tobisz, III – m. br. medal Hanna Barańska – Agata Karolak.

Kategoria wiekowa młodzik młodszy

Gra pojedyncza młodziczek mł.: I – m. zł. medal Oliwia Reichel, II – m. sr. medal Michalina Prendecka.
Gra pojedyncza młodzików mł.: II – m. sr. medal Maciej Kruszyński, IV – m. Hubert Sznyter.
Gra podwójna młodziczek mł.: I – m. zł. medal Michalina Prendecka – Oliwia Reichel.
Gra podwójna młodzików mł.: I – m. zł. medal Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter.
Gra mieszana młodzików mł.: II – m. sr. medal Maciej Kruszyński – Michalina Prendecka, III – m. br. medal Hubert Sznyter – Oliwia Reichel.

W tych mistrzostwach zdobyliśmy 14 medali w tym:7 zł., 4 sr. i 3 br. medale.

WOM Polanów 22.03.2014.r.

Kategoria wiekowa żak U11

Gra pojedyncza dziewcząt: I – m. zł. medal Amelia Gryguła, III – m. Hanna Szemraj, VI-VIII miejsca Sara Wąsik i Zuzanna Urbaniak, IX – m. Karolina Urtnowska.
Gra pojedyncza chłopców: V – m. Marcel Malek, VII – m. Jakub Abramczyk, IX miejsca Maciej Abramczyk i Kacper Maśnik.
Gra podwójna Dziewcząt: I – m. zł. medal Amelia Gryguła – Hanna Szemraj, III – m. br. medal Zuzanna Urbaniak – Karolina Urtnowska.
Gra podwójna chłopców: III – m. br. medal Jakub Abramczyk – Marcel Malek.
Gra mieszana: II – m. sr. medal Jakub Abramczyk – Sara Wąsik.

W tej olimpiadzie zdobyliśmy 6 medali w tym: 2 zł., 1 sr. i 3 br. medale.

 

Rok 2006 | Rok 2007/2008 | Rok 2009 | Rok 2010 | Rok 2011 | Rok 2012 | Rok 2013 | Rok 2014 | Rok 2015 | Rok 2016 | Rok 2017

KB Polanów wspierają