Rok 2015


Rok 2015


W roku 2015 w klubie trenowało 16 zawodniczek i 12 zawodników nasze zawodniczki i zawodnicy wzięli udział w OOM (IMP JM), IMP M, MMM, IMP MM, IMWZ, WOM oraz wzięliśmy udział w 15 turniejach ogólnopolskich i 13 turniejach wojewódzkich w tym w Polanowie zorganizowaliśmy 3 turnieje ogólnopolskie i 3 turnieje wojewódzkie.

OOM Białystok 11/14.06.2015.r.

Gra mieszana juniorów młodszych: IX miejsce Nikodem Ratkowski – Paula Roman „Badminton” Sławno.

IMP M Rzeszów 15/17.05.2015.r.

Gra pojedyncza młodziczek: XVII miejsca Monika Barańska, Oliwia Reichel.
Gra podwójna młodziczek: IX miejsce Monika Barańska – Wiktoria Tobisz, XVII miejsce Oliwia Reichel – Michalina Surówka „Kometa” Sianów.

MMM Przeźmierowo 25.04.2015.r.

Gra pojedyncza młodziczek: V miejsca Michalina Prendecka, Oliwia Reichel Wiktoria Tobisz.
Gra pojedyncza młodzików: IX miejsce Maciej Kruszyński, XVII miejsce Filip Prendecki.
Gra podwójna młodziczek: II miejsce sr. medal Monika Barańska – Wiktoria Tobisz, III miejsce br. medal Oliwia Reichel – Michalina Surówka „Kometa” Sianów, V miejsce Amelia Gryguła – Michalina Prendecka.
Gra podwójna młodzików: III miejsce br. medal Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter.
Gra mieszana młodzików: III miejsce br. medal Hubert Sznyter – Patrycja Kuszmar „Kometa” Sianów, V miejsce Filip Prendecki – Amelia Gryguła.

W tych zawodach nasz klub zajął w klasyfikacji drużynowej III miejsce na 10 klubów i zdobył 7 punktów do klasyfikacji prowadzonej przez MS oraz zdobył 1 sr. i 1,5 br. medalu.

IMP MM Głubczyce 22/24.05.2015.r.

Gra pojedyncza młodziczek mł.: XVII miejsce Michalina Prendecka.
Gra pojedyncza młodzików mł.: XVII miejsca Hubert Sznyter i Maciej Kruszyński.
Gra podwójna młodziczek mł.: V miejsce Amelia Gryguła – Michalina Prendecka.
Gra podwójna młodzików mł.: IX miejsce Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter.
Gra mieszana młodzików mł.: Filip Prendecki – Amelia Gryguła.

IMWZ Mścice 28.03.2015.r.

Kategoria wiekowa Elita

Gra pojedyncza kobiet: I miejsce zł. medal Lena Szwed, II miejsce sr. medal Kinga Piotrzkowska.
Gra pojedyncza mężczyzn: I miejsce zł. medal Nikodem Ratkowski.
Gra podwójna kobiet: I miejsce zł. medal Monika Barańska – Wiktoria Tobisz, II miejsce sr. medal Kinga Piotrzkowska – Lena Szwed.
Gra podwójna mężczyzn: I miejsce zł. medal Nikodem Ratkowski – Nestor Gabrysiak „Kometa” Sianów.
Gra mieszana: I miejsce zł. medal Nikodem Ratkowski – Paula Roman „Badminton” Sławno.

Kategoria wiekowa młodzik

Gra pojedyncza młodzicze: I miejsce zł. medal Wiktoria Tobisz, II miejsce sr. medal Monika Barańska.
Gra podwójna młodzików: II miejsce Sr. medal Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter.

Kategoria wiekowa młodzik młodszy

Gra pojedyncza młodziczek mł.: II – miejsce sr. medal Michalina Prendecka.
Gra pojedyncza młodzików mł.: I miejsce zł. medal Maciej Kruszyński, II miejsce sr. medal Hubert Sznyter, III miejsce br. medal Filip Prendecki.
Gra podwójna młodziczek młodszych: II miejsce sr. medal Amelia Gryguła – Michalina Prendecka.
Gra mieszana młodzików mł.: I miejsce zł. medal Maciej Kruszyński – Michalina Prendecka, II miejsce sr. medal Filip Prendecki – Amelia Gryguła, III miejsce br. medal Hubert Sznyter – Hanna Szemraj.

Razem w tych mistrzostwach zdobyliśmy 17 medali w tym: 8 zł., 7 sr. i 2 br. medale.

WOM Mścice 28.03.2015.r.

Kategoria wiekowa żak U11

Gra pojedyncza dziewcząt: I miejsce zł. medal Sara Wąsik, III miejsce br. medal Zuzanna Urbaniak.
Gra pojedyncza chłopców: I miejsce zł. medal Wojciech Lebioda.
Gra podwójna dziewcząt: I miejsce zł. medal Sara Wąsik – Zuzanna Urbaniak.
Gra podwójna chłopców: III miejsce br. medal Jakub Abramczyk – Maciej Urbański.
Gra mieszana: I miejsca Wojciech Lebioda – Sara Wąsik, III miejsce br. medal Marcel Malek – Zuzanna Urbaniak.
Kategoria wiekowa dziecko U7
Gra pojedyncza dziewcząt: I miejsce zł. medal Wiktoria Rajkowska.

Razem w tej olimpiadzie zdobyliśmy 8 medali w tym: 5 zł. i 3 br. medale.

 

Rok 2006 | Rok 2007/2008 | Rok 2009 | Rok 2010 | Rok 2011 | Rok 2012 | Rok 2013 | Rok 2014 | Rok 2015 | Rok 2016 | Rok 2017

KB Polanów wspierają