Rok 2016


Rok 2016


Z nowym rokiem treningi rozpoczęło w klubie 17 zawodniczek i 15 zawodników. Treningi odbywały się cztery razy w tygodniu. Nasze zawodniczki i zawodnicy wzięli udział w IMP J, OOM, IMP M, IMP MM, IMWZ i WOM oraz wzięliśmy udział w 18 turniejach ogólnopolskich w tym sami zorganizowaliśmy dwa turnieje oraz wzięliśmy udział w 9 turniejach wojewódzkich w tym sami zorganizowaliśmy dwa turnieje.

IMP J Białystok 15/17.04.2016.r.

Gra pojedyncza juniorów: XVII miejsce Norbert Miarka.
Gra podwójna juniorów: IX miejsce Norbert Miarka – Nikodem Ratkowski.
Gra mieszana juniorów: V miejsce Nikodem Ratkowski – Paula Roman „Badminton” Sławno.

OOM Orneta 10/12.06.2016.r.

Gra pojedyncza juniorek młodszych: XVII miejsce Wiktoria Tobisz.
Gra podwójna juniorek młodszych: IX miejsce: Monika Barańska – Wiktoria Tobisz.
Gra mieszana juniorów młodszych: IX miejsce: Monika Barańska – Bartosz Frątczak UKS Baranowo.

IMP M Suwałki 13/15.05.2016.r.

Gra pojedyncza młodziczek: XVII miejsca: Michalina Prendecka, Oliwia Reichel.
Gra podwójna młodziczek: XVII miejsce Michalina Prendecka – Joanna Kosarzycka „Lednik” Miastko.
Gra mieszana młodzików: XVII miejsce Hubert Sznyter – Oliwia Reichel.

MMM Sianów 28.05.2016.r.

Gra pojedyncza młodziczek: III miejsce br. medal Michalina Prendcka, V miejsce Oliwia Reichel.
Gra pojedyncza młodzików: IX miejsce Maciej Kruszyński, XVII miejsce Wojciech Lebioda.
Gra podwójna młodziczek: III miejsce br. medal Amelia Gryguła – Michalina Prendecka.
Gra podwójna młodzików: V miejsce Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter.
Gra mieszana młodzików: V miejsca Filip Prendecki – Amelia Gryguła, Hubert Sznyter – Oliwia Reichel.

W tych mistrzostwach w klasyfikacji klubowej nasz klub zajął IV miejsce na siedem klubów i zdobył 6,5 punktu dla klubu, gminy, powiatu i województwa w klasyfikacji prowadzonej przez Ministerstwo Sportu oraz zdobyliśmy 2 br. medale.

IMP MM Kobierzyce 20/22.05.2016.r.

Gra pojedyncza młodzików mł.: IX miejsce Filip Prendecki.
Gra podwójna młodziczek mł.: IX miejsce Amelia Gryguła – Natalia Maciupa „Lednik” Miastko.
Gra podwójna młodzików mł.: XVII miejsce Wojciech Lebioda – Błażej Lange „Lednik” Miastko.
Gra mieszana młodzików mł.: XVII miejsce Filip Prendecki – Amelia Gryguła.

IMWZ Lipiany 05.03.2016.r.

Kategoria wiekowa elita

Gra podwójna mężczyzn: IV m. Miłosz Ryk – Norbert Kuc.

Kategoria wiekowa junior

Gra pojedyncza juniorów: I miejsce zł. medal Miłosz Ryk, IV miejsce Norbert Kuc.

Kategoria wiekowa junior młodszy

Gra pojedyncza juniorek młodszych: I miejsce zł. medal Wiktoria Tobisz, II miejsce sr. medal Monika Barańska.
Gra podwójna juniorek młodszych: I miejsce zł. medal Monika Barańska – Wiktoria Tobisz.

W tych mistrzostwach zdobyliśmy 4 medale w tym: 3 zł. i 1 sr. medal.

WOM Lipiany 05.03.2016.r.

Kategoria wiekowa żak D11

Gra pojedyncza chłopców: I miejsce zł. medal Wojciech Lebioda, V miejsce Kacper Pyter, XI miejsce Maciej Barański.
Gra podwójna żaków: IV miejsce Wojciech Lebioda – Kacper Pyter, V miejsce Maciej Barański – Krystian Morawski.

Kategoria wiekowa Krasnal D9

Gra pojedyncza dziewcząt: II miejsce sr. medal Weronika Szatkiewicz, III m. br. medal Wiktoria Zblewska.
Gra pojedyncza chłopców: IV miejsce Mateusz Mentel, V miejsce Krystian Morawski.
Gra podwójna dziewcząt i chłopców: III miejsce br, medal Weronika Szatkiewicz – Wiktoria Zblewska.

Kategoria wiekowa D8

Gra pojedyncza dziewcząt: I miejsce zł. medal Wiktoria Rajkowska.

Kategoria wiekowa D7

Gra pojedyncza chłopców: I miejsce zł. medal Filip Morawski.

W tej olimpiadzie zdobyliśmy 6 medali w tym: 3 zł., 1 sr. i 2 br. medale.

 

Rok 2006 | Rok 2007/2008 | Rok 2009 | Rok 2010 | Rok 2011 | Rok 2012 | Rok 2013 | Rok 2014 | Rok 2015 | Rok 2016 | Rok 2017

KB Polanów wspierają