Rok 2017


Rok 2017


Od nowego roku 2017 w klubie trenowało 14 zawodniczek i 17 zawodników, treningi odbywały się cztery razy w tygodniu. Nasze zawodniczki i zawodnicy wzięli udział w IMP J, MPWDM J i M (Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych Juniorów i Młodzików) OOM, IMP M, MMM, IMP MM, IMWZ, WOM oraz wzięli udział do 01.09.2017.r. w 10 turniejach ogólnopolskich w tym sami zorganizowaliśmy 2 turnieje oraz wzięliśmy udział w 5 turniejach wojewódzkich w tym sami zorganizowaliśmy 2 turnieje.

IMP J Lublin 21/23.04.2017.r.

Gra podwójna juniorów: IX miejsce Nikodem Ratkowski – Łukasz Stępniewski „Lednik” Miastko.
Gra mieszana juniorów: IX miejsce Nikodem Ratkowski – Paula Roman „Badminton” Sławno.

MPWDM J i M Kępno 18/19.03.2017.r.

W tych mistrzostwach w Reprezentacji Województwa Zachodniopomorskiego w juniorach zagrał Nikodem Ratkowski jego drużyna zajęła VII miejsce natomiast w drużynie młodzików zagrali: amelia Gryguła, Hubert Sznyter i Maciej Kruszyński ich drużyna uplasowała się na VI miejscu.

OOM Babimost 27/29.05.2017.r.

Gra pojedyncza juniorek młodszych: XVII miejsce Monika Barańska.
Gra podwójna juniorek młodszych: IX miejsce Monika Barańska – Oliwia Reichel.
Gra mieszana juniorów młodszych: V miejsce Oliwia Reichel – Miłosz Miernik „Orlicz” Suchedniów.

W tych mistrzostwach zdobyliśmy 2,5 punktu (Monika Barańska gra pojedyncza 1 punkt, Oliwia Reichel gra mieszana 1,5 punktu) do klasyfikacji sportu dzieci i młodzieży prowadzonej przez Ministerstwo sportu.

IMP M Suwałki 12/14.05.2017.r.

Gra pojedyncza młodziczek: XVII miejsce Michalina Prendecka.
Gra pojedyncza młodzików: XVII miejsce Maciej Kruszyński.
Gra podwójna młodziczek: IX miejsce Michalina Prendecka – Joanna Kosarzycka „Lednik” Miastko, XVII miejsce Amelia Gryguła – Natalia Maciupa „Lednik” Miastko.
Gra podwójna młodzików: IX miejsce Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter.
Gra mieszana młodzików: XVII miejsce Filip Prendecki – Amelia Gryguła.

MMM Przeźmierowo 28.04.2017.r.

Gra pojedyncza młodziczek: III miejsce br. medal Michalina Prendecka, XVII miejsce Katarzyna Byrzykowska.
Gra pojedyncza młodzików: IX miejsca Maciej Kruszyński, Filip Prendecki, Hubert Sznyter.
Gra podwójna młodziczek: III miejsce br. medal Amelia Gryguła – Michalina Prendecka.
Gra podwójna młodzików: II miejsce sr. medal Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter, V miejsce Jakub Byrzykowski – Norbert Maciuszko, IX miejsce Marcel Malek – Kacper Pyter.
Gra mieszana młodzików: III miejsce br. medal Filip Prendecki – Amelia Gryguła, IX miejsce Jakub Byrzykowski – Katarzyna Byrzykowska.

W tych mistrzostwach nasz klub zajął IV miejsce na 12 klubów i zdobyliśmy 6 punktów do klasyfikacji sportu dzieci i młodzieży prowadzonej przez Ministerstwo Sportu oraz wywalczyliśmy 4 medale w tym 1 sr. i 3 br. medale.

IMP MM Białystok 19/21.05.2017.r.

Gra pojedyncza młodziczek mł.: XVII miejsca Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Rajkowska.
Gra pojedyncza młodzików mł.: XVII miejsce Wojciech Lebioda.
Gra podwójna młodziczek mł.: XVII miejsce Weronika Szatkiewicz – Wiktoria Zblewska.
Gra podwójna młodzików mł.: XVII miejsce Wojciech Lebioda – Błażej Lange „Lednik” Miastko.
Gra mieszana młodzików mł.: XVII miejsca Krystian Morawski – Wiktoria Zblewska, Filip Morawski – Wiktoria Rajkowska.

IMWZ Polanów 01.04.2017.r.

Kategoria wiekowa Elita z licencją

Gra pojedyncza mężczyzn: I miejsce zł. medal Nikodem Ratkowski.

Kategoria wiekowa Elita bez licencji

Gra pojedyncza mężczyzn: I miejsce zł. medal Adrian Kaszubowski.
Kategoria wiekowa junior młodszy.
Gra pojedyncza juniorek młodszych: I miejsce zł. medal Monika Barańska, II miejsce sr. medal Wiktoria Tobisz, III miejsce br. medal Paulina Majtka.

Kategoria wiekowa młodzik

Gra pojedyncza młodziczek: I miejsce zł. medal Amelia Gryguła, II miejsce sr. medal Michalina Prendecka, IV miejsce Katarzyna Byrzykowska.
Gra pojedyncza młodzików: I miejsce zł. medal Maciej Kruszyński, II miejsce sr. medal Hubert Sznyter, IV miejsce Filip Prendecki.
Gra podwójna młodzików: I miejsce zł. medal Maciej Kruszyński – Hubert Sznyter, II miejsce sr. medal Filip Prendecki – Antoni Jabłoński „Badminton” Sławno.
Gra mieszana młodzików: I miejsce zł. medal Filip Prendecki – Amelia Gryduła.

Kategoria wiekowa młodzik młodszy

Gra pojedyncza młodzików mł.: I miejsce zł. medal Wojciech Lebioda, III miejsce br. medal Jakub Byrzykowski, IV miejsce Marcel Malek, V miejsce Kacper Pyter, VII – VIII miejsca Maciej Barański i Norbert Maciuszko.
Gra podwójna młodziczek mł.: II miejsce sr. medal Weronika Szatkiewicz – Wiktoria Zblewska.
Gra podwójna młodzików mł.: I miejsce Wojciech Lebioda – Kacper Pyter, II miejsce sr. medal Jakub Byrzykowski – Norbert Maciuszko, IV miejsce Maciej Barański – Krystian Morawski.
Gra mieszana młodzików mł.: III miejsce br. medal Jakub Byrzykowski – Wiktoria Zblewska, IV miejsce Krystian Morawski – Weronika Szatkiewicz.

W tych mistrzostwach zdobyliśmy 17,5 medalu w tym: 9 zł., 5,5 sr. i 3 br. medale.

WOM Polanów 01.04.2017.r.

Kategoria wiekowa D13

Gra pojedyncza chłopców: II m. sr. medal Wiktor Kaszubowski.

Kategoria wiekowa D11

Gra pojedyncza dziewcząt: III miejsce br. medal Wiktoria Zblewska, IV miejsce Wiktoria Rajkowska, V miejsce Weronika Szatkiewicz.
Gra pojedyncza chłopców: IV miejsce Krystian Morawski, IX miejsce Denis Nakielski.
Gra podwójna dziewcząt: I miejsce zł. medal Weronika Szatkiewicz – Wiktoria Zblewska.
Gra podwójna chłopców: III miejsce br. medal Filip Morawski – Krystian Morawski.
Gra mieszana: III miejsce br. medal Filip Morawski – Wiktoria Rajkowska.

Kategoria Wiekowa D8

Gra pojedyncza dziewcząt: I miejsce zł. medal Karolina Cznadel.
W tej olimpiadzie zdobyliśmy 6 medali w tym 2 zł. 1 sr. i 3 br. medale.
Do dnia 30.06.2017.r. nasi zawodnicy zdobyli w WOM 78,5 medalu, w IMWZ 118 medali i w MMM 28,5 medalu co daje nam razem 225 medali. Kolej teraz na medale w Mistrzostwach Polski lecz na te medale musimy jeszcze poczekać kilka lat.

 

Rok 2006 | Rok 2007/2008 | Rok 2009 | Rok 2010 | Rok 2011 | Rok 2012 | Rok 2013 | Rok 2014 | Rok 2015 | Rok 2016 | Rok 2017

KB Polanów wspierają