Najmłodsi bardzo dobrze

22.12.2018

W Lipianach 11.12.2018.r. w Sali sportowej przy ul. Kopernika 9 odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci (roczniki 2006 i młodsi) dziewcząt i chłopców w Badmintona. W finale udział wzięło 7 zespołów dziewcząt i 6 zespołów chłopców. ZSP Polanów reprezentowały dziewczęta: Wiktoria Zblewska i Weronika Szatkiewicz, chłopcy Filip i Krystian Morawscy.

Stoją od lewej: Wiktoria Zblewska, Weronika Szatkiewicz, Filip Morawski i Krystian Morawski.

Zawody rozegrano systemem grupowo – pucharowym i stały na różnym poziomie.

Duet, który nie przegrał żadnej gry podwójnej i pojedynczej od lewej: Weronika Szatkiewicz i Wiktoria Zblewska.

ZSP dziewcząt w grupie pokonał kolejno: SP Kozielice 3:0, SP Stołeczna 3:0, SP 3 Gryfino 3:0 walkower w półfinale nasze zawodniczki pokonały ZS Lipiany 3:0 i w finale pokonaliśmy SP Góralice także 3:0 tym samym nasze zawodniczki wywalczyły I miejsce zł. medal dla siebie a dla szkoły dyplom i puchar.

Na pierwszym miejscu  podium stoją od lewej: Weronika Szatkiewicz i Wiktoria Zblewska.

Od lewej Krystian Morawski i Filip Morawski debel, który nie przegrał żadnej gry podwójnej natomiast w grze pojedynczej Filip wygrał wszystko, Krystian przegrał tylko raz.

Chłopcy w grupie pokonali kolejno: SP Bełczna 3:0, SP Stołeczna 3:1 w półfinale ograli SP Kozielice 3:0 i w finale wygrali ponownie z SP Bełczna 3:0 zdobywając zł. medal dla siebie a dla szkoły dyplom i puchar.

Na pierwszym miejscu podium stoją od lewej: Krystian Morawski i Filip Morawski.

Zwycięskie ZSP Polanów dziewcząt i chłopców od lewej: Filip Morawski. Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Zblewska, siedzi Krystian Morawski.