Sianowskie mikołaje

06.01.2020

Sianowskie mikołaje.

W Sianowie 07.12.2019.r. w hali sportowej SP Nr 1 przy ul. B. Chrobrego 4 odbył się Mikołajkowy Rodzinny Turniej w Badmintona. Turniej został rozegrany systemem grupowo – pucharowym i stał na różnym poziomie. W zawodach udział wzięło kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. FKB Polanów reprezentowali: Wojciech Lebioda, Kacper Pyter, Marcel Nowak, Paweł Lesner, Karolina Cznadel, Zuzanna Ciecierska, Julia Zalas, Oliwia Słomińska, Oliwia Wiśniewska, Jakub Wiśniewski, Wiktor Bartoszek i Filip Bartoszek. W tym turnieju ważna była przede wszystkim zabawa a mimo to gry były zacięte. W grach pojedynczych zawodniczki i zawodnicy grali w swoich grupach wiekowych natomiast, gry podwójne grali wszyscy razem starsi z młodszymi, kobiety z mężczyznami, dodatkowo mogly grać tylko pary rodzinne np.: syn – mama, córka –  tata, bratanek – ciocia itd.

Kategoria open

Gra pojedyncza: IV – miejsce Marcel Nowak

Kategoria junior młodszy roczniki 2003-5

Gra pojedyncza: I – miejsce Wojciech Lebioda, III – m. Kacper Pyter, IV – m. Paweł Lesner,  VII – m.  Zuzanna Ciecierska, IX miejsca Wiktor Bartoszek i Jakub Wiśniewski.

Kategoria młodzik rocznik 2006-7

Gra pojedyncza: III – m. Filip Bartoszek.

Kategoria młodzik młodszy rocznik 2008-9

Gra pojedyncza: I – m.  Karolina Cznadel.

Kategoria żak

Gra pojedyncza: I – m. Julia Zalas, II – m. Oliwia Słomińska, V – m. Oliwia Wiśniewska.

Gry podwójne: I – m. Wojciech Lebioda – Marcel Nowak, V – m. Oliwia Słomińska – Mateusz Słomiński.

Ponieważ był to turniej z okazji Świętego Mikołaja więc wszyscy uczestnicy otrzymali zł. medale, drobne nagrody i upominki oraz mogli się poczęstować ciastem i napojami.

 

KB Polanów wspierają