Średnio w GPP

03.05.2019

Średnio w GPP

W Imielinie koło Katowic w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wojciecha Sapety 8a w dniach  26/28.04.2019.r.  odbył się Grand Prix Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych, Żaków, Młodszych Żaków i Parabadmintonie w Badmintona. Turniej został rozegrany systemem grupowo-grupowym i stał na bardzo wysokim poziomie w zawodach udział wzięło 191 zawodniczek i zawodników z czołówką Polski na czele. FKB Polanów reprezentowali w juniorach młodszych: Amelia Gryguła i Maciej Kruszyński i w młodzikach młodszych: Wiktoria Zblewska i Wiktoria Rajkowska.  W tej rywalizacji uzyskaliśmy następujące wyniki, które są średnie, mogły by być lepsze ale też gorsze.

Juniorzy młodsi

Amelia Gryguła w grze pojedynczej uplasowała się na XII miejscu na zdjęciu poniżej.

W grze mieszanej w parze z Antonim Jabłońskim z UKS OSiR „Badminton” Sławno zajęła VIII miejsce poniżej.

Maciej Kruszyński w grze pojedynczej uplasował się na XIX miejscu i w grze podwójnej w parze z Filipem Wiercińskim KS „Badminton” Kobierzyce wywalczył XI miejsce.

Od prawej Maciej Kruszyński z partnerem Filipem Wiercińskim.

Młodzicy młodsi

W grze pojedynczej młodziczek młodszych Wiktoria Zblewska zajęła XII miejsce poniżej.

Natomiast Wiktoria Rajkowska uplasowała się na XXIII miejscu.

Obie Wiktorie w parze w grze podwójnej wywalczyły XIII miejsce poniżej.

W dniach 10/12.05.2019.r. W Suchedniowie koło Kielc odbędzie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) czyli za kilka dni a jest do poprawienia jeszcze kilka ważnych elementów w grze juniorów młodszych czy zdążymy? Czas pokaże.

KB Polanów wspierają